Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Kup etykiety na butelki.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na imieniny, wesele lub osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec zabawy. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, miejscu i dacie wesela lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych barwach i wzorach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie urodzinowej.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdób domowe trunki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz własne wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy różnych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne prostej butelki. Oprócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]