Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Kliknij tu, aby kupić drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne parametry oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to ekologiczny surowiec, który wykorzystany jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, że jest ono ciepłe i bardziej intymne, a należycie konserwowany utrzyma się w nienaruszonej kondycji nawet kilkanaście lat. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale łączyć właściwości drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się właściwą izolacją termiczną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają deformacji. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony każdym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach wielorakiego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce retro. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i mnóstwo innych odmian, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez wiele lat.

Szyby piaskowane i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem fazowanym, wypukłym czy bezpiecznym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]