Części do Renault – gdzie je kupić?

Jeśli szukasz części zamiennych Renault, koniecznie wejdź na france-car.com.pl

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]