Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]