Bursztyn

Zobacz, gdzie kupić biżuterię z bursztynem, wejdź na www.bizutik.pl.

Biżuteria z bursztynem ciągle jest popularna – tak u młodych ludzi, jak i znacznie starszych osób. Zainteresowanie nią nie powinno jednak dziwić – bursztyn jest zaliczany przecież do najatrakcyjniejszych materiałów, a swoboda jego preparacji sprawia, że wyprodukowane z niego naszyjniki mogą dostosować się do wszystkich trendów. Żeby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy o bursztyn odpowiednio się zatroszczyć. W jaki sposób? Przeczytajcie nasz artykuł.

Biżuteria z bursztynem – jak ją przechowywać?

Jantar to nadzwyczaj wrażliwy materiał – dlatego biżuteria z bursztynem bezwzględnie powinna być przechowywana we właściwych warunkach. Bursztynowy wisiorek musimy owinąć miękką tkaniną, a potem dokładnie otulić plastikowym workiem oraz umieścić w drewnianej szkatułce. Musimy też mieć na uwadze, by w pojedynczym opakowaniu nie przechowywać dwóch przedmiotów – mogą się przecież porysować.

Biżuteria z bursztynem przetrwa lata

Bursztyn nie znosi silnych substancji czyszczących. Lepiej zatem zrobimy, wybierając do jego czyszczenia delikatniejsze substancje – między innymi oliwę z oliwek albo mydło dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem powinna być pielęgnowana miękką szmatką, lekko nasączoną wodą – pod żadnym pozorem nie możemy użyć jej zbyt wiele.

Wiekowa biżuteria z bursztynem

Odkopałeś na strychu zabytkową biżuterię z bursztynem? Zapewne stale jest piękna, jednak czas odcisnął na niej swój ślad. Jak ją odnowić? Próbując zrobić to bez opieki znawcy, możesz tylko pogorszyć sytuację – najlepiej więc postąpisz, prosząc o pomoc złotnika.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]