Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer VR? Koniecznie skieruj się na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny czy siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]