Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ znajdziesz fachowców, którzy sporządzą dla Ciebie zdjęcia 360 stopni.

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj popularna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz firm i lokali usługowych. Najczęściej spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na tablicy firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie fotografii wywołuje wrażenie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a następnie manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomity sposób na reklamę własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, biura czy hotelu. Taka forma fotografii jest dużo bardziej interesująca oraz pozwala szczegółowo poznać oglądane punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych pomieszczeniach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy lub zachęcić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Wykonanie panoram 360 stopni zleć zawodowcowi!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, choć teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, niemniej jednak do celów biznesowych rekomenduje się wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]