Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Zamów pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda korzystania z niego do wyszukania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie lub w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych stosują głównie frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “restauracja bliskowschodnia kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług potencjalnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]