Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących sporządzania wirtualnego spaceru z modelem 3D, zajrzyj na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których mają zamiar korzystać. Dla większości klientów możliwość obejrzenia danego pomieszczenia przed podpisaniem umowy jest nadzwyczaj istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że poza oglądaniem samego modelu 3D wnętrza, np. hotelu lub siedziby firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do takiego pomieszczenia, a potem przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia również przemieszczać się do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać klientom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można użyć do zaprezentowania hostelu, pracowni albo baru, jak również w prosty sposób pokazać szerokiemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, w trakcie sprzedaży mieszkania, aby potencjalni nabywcy mogli gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których opłaca się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja umieszczania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie www czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej nakłonić klienta, by skorzystał z naszej oferty . Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to również świetna metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]