Co jest najważniejsze w projektowaniu stron internetowych?

Zleć projektowanie stron www Kraków

Funkcjonalność witryn internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www należy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach klientów – gdy poruszanie się po stronie przysporzy im trudności, od razu przeniosą się na inną witrynę i wybiorą towary innej firmy. Aby zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej zbyt szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym polega?

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – ściągną wówczas wzrok użytkownika oraz skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna będzie również to, by główne części strony osadzić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z standardów od dawna stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej witryny internetowej nie będzie łatwe. W razie witryny firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż strona będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]