Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz rozwiązania. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ochronić ich przed sporami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozkwitem prowadzonej działalności gospodarczej, respektowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezzasadnego zwolnienia lub chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy charakteryzują się znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.