Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kurs rysunku dla dorosłych Kraków - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]