Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku architektonicznego? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też porady profesjonalistów pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]