Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę kursu modelowania 3D w dobrej cenie.

Świat grafiki cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie znacznych nakładów finansowych – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniejszych grupach

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nierzadko jest niezmiernie irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które dopiero poznają program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta wskazując elementy, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie filmu i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i poważaną w szczególności w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną spróbować nowych form wyrażania siebie czy też rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]