Wisiorki srebrne

Jeśli chcesz nabyć wisiorek, odwiedź ten adres

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć na sobie unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety luksus nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie istotna jest szerokość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, rąbu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]