Stylowe srebrne kolczyki

Zobacz, gdzie kupić kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez Polki elementów. Są idealne na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak często wybierane oraz gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki fason nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najbardziej „trendy” są subtelne sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich wykonania – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, trzeba dokładnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia. Powinno się przecierać je codziennie miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w szczelnych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle naruszają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.