Kolczyki z koralem

Zobacz, gdzie kupić kolczyki z koralem

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wielu lat. Mówi się, że eliminują panikę. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada także właściwości lecznicze: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i ciemnoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można zakładać codziennie, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu ze zwiewną sukienką doda Ci uroku.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]