Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami? Sprawdź https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Kolczyki z cyrkoniami to piękny prezent dla eleganckiej pani. Tego rodzaju świecidełka świetnie harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – szlachetna imitacja diamentu

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie ozdobne, posiadające znakomite cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt znakomicie naśladuje szlachetne diamenty, używane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są również wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można otrzymać poniższe zabarwienia: niebieski, czerwony, seledynowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Bransoletki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również naszyjników. Gdzie dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wyśnioną i elegancką biżuterię. Klientki często kupują minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie dekorowane.