Bransoletki z koralikami

Chcesz zamówić bransoletki z koralikami? Kliknij tu

Gdy chcemy posiadać nietuzinkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je własnoręcznie. Naturalnie możemy również nabyć je w sklepie, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpopularniejszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować wyjątkową biżuterię. Jest to prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Ponadto, w Inernecie dostępnych jest wiele stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak samemu robić bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Trudniejszym sposobem pozwalającym na stworzenie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tą metodą potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje niezliczona ilość wzorców, jakimi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, mamy możliwość wykorzystywania komputerowych schematów, które znacznie ułatwiają wykonywanie własnej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przenikanie kolorystyczne.Oczywiście, nie każdy posiada zdolności potrzebne do stworzenia bransoletek z koralikami. Wtedy można znaleźć wiele oryginalnych egzemplarzy w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]