Skrzynka teletechniczna – do czego służy?

Chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – określa to polskie prawo. U producentów dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wycięcia wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z wytrzymałego metalu i posiadać odpowiednie wycięcia, które spełniają rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. Na rynku znajdziemy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych, jak również negatywne czynniki pogodowe. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – na przykład skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki możemy zainstalować na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Kluczowym czynnikiem jest też ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. Uniwersalne zamki świetnie spełniają swoją rolę. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Nie zapominajmy też o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dostosujemy je do swoich potrzeb.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]