Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Zamów motoreduktor na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, jak również silników DC wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]