Obozy tenisowe

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą obozu tenisowego? Nie zwlekaj! Zajrzyj na https://teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/

Wakacje to okres, który można spędzić w salonie, oglądając po kolei programy w telewizji. Można też spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po dwie h treningu codziennie. Dodatkowo, uczestnicy uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie pieszej wycieczki można podziwiać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – dokąd po

Myli się ten, kto myśli, że udane wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco będzie w Bieszczadach. Właśnie tam organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

Obozy tenisowe kierowane są przede wszystkim do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i uczniowie szkół podstawowych. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]