Agencja – organizacja imprez

Agencja eventowa KlapsArt organizuje imprezy firmowe, przedstawienia, koncerty, wesela, a także niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie.

Dysponujemy ponadto bardzo rozbudowaną ofertą imprez dla najmłodszych, są to między innymi warsztaty edukacyjne, przyrodnicze, terapeutyczne oraz przedstawienia teatralne. Pedagogom proponujemy pomoc przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci pochodzących z najróżniejszych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których możesz urządzić przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania z obecnym stanem cywilnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Jesteśmy częstym gościem na małych i dużych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów, a także w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Proponujemy coś dla ucha i oka na każdą okazje, z przyjemnością zorganizujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej współpracujemy z wieloma agencjami, artystami oraz zespołami na terenie całej Polski oraz Europy. Jako agencja z dużym bagażem doświadczeń jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych Klientów. Gorąca zapraszamy do współpracy z KlapsArt!