Kredyt inwestycyjny dla firm na rozwój Twojego przedsiębiorstwa

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością przechodziłeś trudniejsze chwile pod kątem finansowym. Kontrahenci, którzy zwlekają z opłaceniem faktury lub nieplanowane wydatki na rozwój działań – takich sytuacji może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Funkcjonuje wiele metod na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem pieniężnym w gorszym okresie działalności. Przy doborze właściwego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Przykładowo, jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicielom firm udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby dołączyć do grupy usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skorzystać z porady rzetelnego doradcy kredytowego znającego wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najkorzystniejszą. Pomoże on także w sytuacji, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm dla nowych przedsiębiorstw

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do młodych przedsiębiorstw. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które zostały dopiero założone! Tutaj jednak również niezbędna okaże się konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po zarejestrowaniu firmy.