Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Biznesmeni bezustannie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności abonamentowe, więc bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]